Prachtige nieuwe Eriba Touring Troll 542
(7 reviews)
Voeg datums toe voor de exacte prijzen
Aanvraag is geheel vrijblijvend
- Krijg een volledige terugbetaling wanneer je reservering moet worden geannuleerd vanwege Covid
Delen met
Bewaren
Aanvraag is geheel vrijblijvend
Details
Bedden:
- 3
Zitplaatsen:
- 2
Bouwjaar:
- 2019
Brutomassa voertuig:
- 1350 kg
Maximum gewicht:
- 1400 kg
Leeg gewicht:
- 965 kg
Lengte:
- 5.79 m
Breedte:
- 2.1 m
Hoogte:
- 1.95 m
Omschrijving
Onze nieuwe Eriba Touring Troll 542t 60 edition is te huur. Wat ons betreft de mooiste caravan die er bestaat De caravan is geschikt voor 2/3 personen en is voorzien van alle gemakken. Twee persoons lengtebed dus voor makkelijk uitstappen hoef je niet over elkaar heen te kruipen . Er is een vulstuk bij om de uitstap ook dicht te maken. Het zijn geen twee losse bedden maar een echt tweepersoonsbed ! De zit is in een handomdraai om te zetten in een derde bed Drie pits gasfornuis, koelkast en kachel zijn uiteraard ook nieuw. Eventueel kunt gebruik maken van een standaard aanwezige servies en bestekset. Verder is een fietsendrager voor twee fietsen, vaste luifel aanwezig. Kortom uw koffer met kleren mee en u kunt vertrekken!
Faciliteiten
- Toilet
- Keukenblok
- Warm water
- Verwarming
- 3Slaapplaatsen(Queens bed)
- Fietsenrek
- Stabilisator
- Kookset
- Servies
- Buitentafel
- Buitenstoelen
- Luifel
- Camping stekker
Huisregels
Geschikt voor:
- Families
Niet geschikt voor:
- Festivals
- Internationale rijbewijzen
- Roken
- Sneeuwbestemmingen
- Huisdieren
Annuleringsvoorwaarden:
We zijn zuinig op onze caravan we gaan er van uit dat de huurders er mee omgaan als ware het hun eigendom.
Verzekering
Dekkingsgebied:
- Europa
Inbegrepen:
Borg:
- De borg voor dit voertuig is € 500. De borg wordt na de huurperiode teruggestort.
Verhuurd door Peter


5 (op basis van 7 beoordelingen)
Practige jonge caravan. Ligt perfect achter de auto. Fijn bed en complete inventaris. Schone oplevering.

Wij hebben een week de caravan van Peter mogen lenen, een prachtige nagenoeg nieuwe Eriba Touring 442. Alle voorzieningen waren aanwezig en Peter heeft ook in Coronatijd een goede uitleg gegeven. De caravan en het huren zijn ons uitstekend bevallen!
We hebben genoten van onze vakantie maar ook zeker van de caravan van peter. Caravan is toppie ziet er netjes uit. Rijd als een blok achter de auto. Een aanrader. Het contact met peter ging ook goed geen probleem. Stel je vraag en je krijgt super snel antwoord. Gewoonweg alles top geregeld.
Beschikbaarheid
Minimale reserveringsperiode:
- 7 nacht(en)
Ophalen:
- Vanaf 13:00
Inleveren:
- Voor 13:00
Ophaallocatie: Hengelo
- Anderen huurden ook in:
- Borne
- Tubbergen
- Enschede
- Almelo
- Haaksbergen
- Oldenzaal
- Dinkelland
- Hof van Twente
- Wierden
- Losser