Sportieve, ruime 6 persoons familiecamper met dubbele airco
McLouis Glamys25g |
Sint-Oedenrode, North Brabant, Nederland
Over de eigenaar
Verhuurder Familie
Reageert binnen 13 uur
Reageert op 60% van de berichten
Accepteert 40% van de aanvragen
Eigenschappen
- Lengte:
- 6.89 m
- Breedte:
- 2.3 m
- Hoogte:
- 3.05 m
- Bouwjaar:
- 2012
- Leeg gewicht:
- 2850 kg
- Max. gewicht camper:
- 3500 kg
- Inbegrepen km's/week:
- 1300 km
- Motor:
- 2.3 tdi Multijet
- Brandstof:
- Diesel
- Transmissie:
- Handgeschakeld
- Rijbewijs:
- B
- Slaapplaatsen:
- 6
- Zitplaatsen:
- 6
- Gordels:
- 6
- Zitplaatsen tijdens het rijden:
- 6
Beschrijving
Onze McLouis Glamys uit 2012 is een sportieve, stoere en super onderhouden familiecamper (B-rijbewijs). Hij heeft nog geen 45.000 km gelopen en ziet er perfect uit. Wij genieten elke keer als we er mee weg gaan maar vinden het jammer dat hij te veel stil staat. Wij houden van een stukje zekerheid en comfort dus er zitten een aantal extra's op die het camperleven een stuk prettiger maken zoals; nieuwe gordijnen, lederen bekleding, nappaleer stoelen in autogedeelte, nieuwe tapijtset in autogedeelte, een kleuren achteruitrijcamera met geluid, bluetooth muziek luisteren en handsfree bellen via de autoradio, led-verlichting in woongedeelte, een inbouw trigas alarm (narcosegas, flessengas, koolmonoxide) een elektronische kluis, reservewiel onder de camper, nieuwe 16 inch lichtmetalen velgen met nieuwe banden ( winter/zomer), nieuwe distributieriem, airco ( met afstandsbediening) om zomers heerlijk te koelen en in de winter te verwarmen. Dit is het nieuwste type airco met geïntegreerd extra dakraam met LED sfeerverlichting. Ook is er een zonnepaneel om autonoom een aantal dagen ergens te staan, Fiamma transportsysteem in de grote garage om je stoelen en dergelijke goed vast te zetten, extra stopcontacten verzonken in werkblad, een nieuwe LPG tank van 40 liter zodat je nooit zonder gas komt te zitten, een hagelbestendig dak, een brandblusser, en een Crit-air milieusticker 2 voor de binnensteden in Frankrijk, kortom een nette en verzorgde camper waar je zonder zorgen zo mee op pad kunt.
Als extra is het ook nog mogelijk om onze originele Thule luifeltent (€ 75,00 p/w) mee te huren zodat je de leefruimte tijdens je vakantie nog verder kunt vergroten. Over leefruimte gesproken; de camper beschikt over twee grote bedden en een iets kleinere om te bouwen dinette.
Enkele maten;
Bed boven garage 140 x 220 (met veiligheidsnet)
Bed in alkoof 160 x 220 (met veiligheidsnet)
Bed dinette 125 x 181
Garagedeur 90 x 113 (binnenbreedte 114cm)
Verder aanwezig;
- Brandblusser
- Opstapje
- Voortentzeil
- Parasol 3 meter met grondanker
- Dolce Gusto koffie apparaat
- Blokken om camper waterpas te zetten
- Anti slip matten
- Fietsenrek voor 3 fietsen (totaal max. 60 kg)
- Vier opbergboxen
- Hordeur (schuif)
- LCD televisie 12V/220V met dvd speler.
- Mobiele Wifi Router
- Elektronische satellietschotel
- Kastverlichting
- Led sfeerverlichting
- Elektrische ramen en verwarmde spiegels
- Led garage verlichting
- Veiligheids hesjes 6x
- Gevarendriehoek
- Markeringsbord fietsendrager
- Schoonwatertank 140l
- Vuilwatertank 100l
- Combi boiler/verwarmen
- Gieter om schoon water bij te vullen
- Gereedschapskist
- Steunen om camper uit de veren te zetten
- Getinte ramen met verduistering en horren
- LPG vulnippel aan buitenkant van de camper
- Luifel 4 meter Thule Omnistor
- Tochtstrook voor onder camper aan de luifelzijde
- Compressor en reparatieset voor banden
- Aquakem vloeistof en speciaal toiletpapier voor toilet
- Campingstekker met verlengsnoer
- Thule stormbandset voor luifel incl. stormharingen.
- Proplus LED pechwaarschuwingsdisc (4x)
Aangegeven huurperiode is minimaal 7 dagen, maar kortere periodes zijn in overleg eventueel mogelijk.
Voorzieningen
-
Toilet
-
Keukenblok
-
Douche
-
Warm water
-
Geschikt voor lange mensen
-
Verwarming
-
Rondzit -
Treinzit
-
L-zit -
Dinette -
6 Slaapplaatsen (XL dwarsbed, Ombouwbed 2p, Alkoofbed)
Huisregels
Wij zijn ontzettend trots en zuinig op onze camper. Wij rijden verstandig, rustig en bedachtzaam naar onze bestemmingen. Nemen bochten iets ruimer, letten altijd op overhangende delen in verband met alkoof, en genieten daardoor van elke meter die we onderweg zijn...... wij verwachten dat ook van degene die de camper van ons huurt. Je krijgt hem schoon mee met een volle tank diesel dus ook graag zo terug... Het gas wat je verbruikt is dan voor onze rekening, goede deal toch? Indien de camper niet schoon ingeleverd wordt, zijn we genoodzaakt €100,00 in te houden op de borg.
Toon meer Toon minderVerzekering
WA + All risk
Europa
Vervangend vervoer, Vervangende camper inbegrepen, Verblijfskosten bij reparatie, Schadeverzekering inzittenden en Pechhulp service
De borg voor dit kampeermiddel bedraagt €1.000. De borg wordt na de huurperiode aan je teruggestort.