
4 vaste bedden in luxe ruimtewonder
Knaus Weinsberg Cosmos Family |
Houten, Utrecht, Nederland
Over de eigenaar
Eigenschappen
- Lengte:
- 5.99 m
- Breedte:
- 2.05 m
- Hoogte:
- 2.85 m
- Bouwjaar:
- 2010
- Leeg gewicht:
- 2807 kg
- Max. gewicht camper:
- 3300 kg
- Kilometers inbegrepen:
- 1500 km
- Brandstof:
- Diesel
- Transmissie:
- Handgeschakeld
- Rijbewijs:
- B
- Slaapplaatsen:
- 4
- Zitplaatsen:
- 4
- Gordels:
- 4
Beschrijving
Luxe ruimtewonder met 4 vaste bedden in compact formaat
Onze schitterende jonge Weinsberg Cosmos Family (bijnaam Blue Lagoon) is extra luxe uitgevoerd en van alle gemakken voorzien. Geen gedoe met bedden uitklappen of ombouwen: de vier vaste bedden zijn altijd klaar. Geen kneuterige portapotti, maar een echte badkamer. En de talloze gezellige lampjes door de hele camper maken het compleet. Er zijn handige automatische lampjes in alle kasten, zodat je in het donker ook je spulletjes kunt pakken. Daarnaast een zonnepaneel, trekhaak, navigatie met o.a. Apple Carplay, aansluitingen voor iPhone/iPad/iPod, parkeersensoren en 2 achteruitrijcamera's.
Met 5,99 meter is hij behoorlijk wendbaar en kan hij jullie op plekken brengen waar die grote brede campers niet kunnen komen, zoals rustieke stadjes in Frankrijk of smalle weggetjes in Engeland. Hij heeft ruimte voor 4 volwassenen om met 3-punts gordels veilig te zitten en 4 volwassenen om te slapen in een ruimtebesparend dubbel stapelbed. De groene 'Umweltplakette' zorgt dat je in Duitsland alle steden kunt binnenrijden.
De auto heeft een soepele 120pk sterke motor en is voorzien van airco, cruise control, navigatie, bluetooth, electrische ramen, airbags, 6 versnellingen en hillhold-functie tegen terugvallen op een helling. Als je er zuinig mee rijdt zoals wij, kun je er 1 op 12 mee rijden. Door de dubbele achteruitrijcamera en parkeersensoren kun je veilig zonder schade achteruitrijden. De achteruitrijcamera schakelt automatisch in als je hem in de achteruit zet, maar je kan beide camera's ook handmatig aanzetten tijdens het rijden als 'achteruitkijkspiegel'. Zo kun je het verkeer achter je of een aanhanger in de gaten houden. Best handig bij een camper.
De voorstoelen kunnen worden gedraaid richting de tafel en dan ontstaat een gezellige zithoek waar je met zijn vieren aan kunt zitten. Boven de zitgroep zit een groot dakluik. Alle 5 ramen en de 2 dakluiken zijn voorzien van een hor en verduistering die eenvoudig is te bedienen. Geen gedoe met gordijntjes. Ook niet in de cabine: bij de voorruit en de zijramen kun je de plissé-verduistering gewoon dichttrekken.
Het slaapgedeelte is voorzien van 2 dubbele bedden. Het bovenbed is 140 x 180 cm groot en is perfect geschikt voor kinderen door het veiligheidsnet en de met een plank afsluitbare doorgang. Een groot dakluik geeft een heerlijk ruimtelijk gevoel en een goed uitzicht op de nachtelijke sterrenhemel. De ouders kunnen dan beneden nog lekker zitten en later op de avond naar hun eigen bed van 140 x 185 cm groot. Ieder bed heeft zijn eigen sfeervolle buigbare warmgele LED lampje die genoeg licht geeft om bij te kunnen lezen. Moet iemand ’s avonds naar de wc, dan kan dat in de badkamer, waar een wc in zit met een reservoir van maar liefst 18 liter die je aan de buitenkant van de camper er uit kunt halen om te legen. Toiletvloeistof wordt meegeleverd, je betaalt daar niet extra voor.
De Weinsberg is voorzien van vele kasten voor alle kleren en andere spullen. Naast een hangkast zijn er ook kasten met legplanken. Alle kasten zijn voorzien van handige en sfeervolle warmgele automatische LED-verlichting, zodat je in het donker niet op de tast hoeft te zoeken. Ook de grote opbergruimte onder het bed (de ‘kofferbak’) en de extra opbergruimte in de ombouw van het bed zijn voorzien van LED-verlichting die automatisch aan gaat als je de achterdeuren op doet. Ook hier hoef je niet op de tast te zoeken. Tevens is er een sfeervolle warmwitte LED-instapverlichting die automatisch aan gaat met de schuifdeur en zo de instap vergemakkelijkt.
In de keuken is er een koelkast van 92 liter met een vriesvak van 13 liter en er is een kooktoestel met 3 pitten met piezo-ontsteking. De keukenkraan heeft warm en koud stromend water. De combiboiler zorgt voor een flinke voorraad warm water van 60 graden om te kunnen douchen of af te wassen. De besteklade en de keukenkast kun je zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant open maken. Er is een schoonwatertank en een vuilwatertank die elk bijna 100 liter groot zijn. Onder de bijna 4 meter lange luifel kun je heerlijk zitten.
Door de isolatie is deze camper zowel geschikt voor de zomer als de winter: in de zomer is hij langer koel en in de winter langer warm. De Truma Combi kachel-boiler draait op gas en houdt de camper goed op temperatuur. Bij een boeking van 2 weken of langer worden 2 gasflessen van 5 kg meegeleverd, waarvan minimaal 1 volle. Gas zit bij de prijs in, je betaalt er niet extra voor.
In de zomer is deze camper qua stroom zelfvoorzienend door het grote 160 watt zonnepaneel die de 2 huishoudaccu’s oplaadt. Dat geeft extra mogelijkheden voor mooie plekjes bij steden of vrij staan in de natuur. In Zuid-Europa heb je voldoende zon om de accu's voldoende bij te vullen. En anders kun je hem natuurlijk 'aan de paal' zetten op 230 volt op de camping of camperplaats. Een flinke omvormer zorgt er voor dat je ook 230 volt hebt voor de eenvoudige apparaten als je niet aan de paal zit.
Het fietsenrek zit op de trekhaak en kan gekanteld worden. Er kunnen 2 fietsen worden meegenomen. Op de 13-polige trekhaak past een aanhanger of fietsendrager.
Uitrusting: bij de camper worden 2 luxe stoelen en een campingtafel meegegeven, een complete keukenuitrusting met pannen, borden, kommen, bekers en bestek, twee oprijblokken en 30 meter kabel voor aansluiting op 230 volt.
Beddengoed als dekbed, dekbedovertrek, kussen en kussensloop moet je zelf meenemen. Matrashoezen hoef je niet zelf mee te nemen. De matrassen zijn door ons voorzien van een comfortabele matrasbeschermer en een schone matrashoes.
Voorzieningen
-
Toilet
-
Keukenblok
-
Douche
-
Warm water
-
Geschikt voor lange mensen -
Verwarming
-
Rondzit -
Treinzit
-
L-zit -
Dinette
-
4 Slaapplaatsen (Stapelbed, 2 aparte bedden, Dwarsbed, Hefbed)
Accessoires
-
Fietsenrek
-
Fietsengarage -
Scooterrek -
Trekhaak
-
Stabilisator -
Verlengspiegels -
Mover -
Achteruitrijcamera
-
Parkeersensoren
-
Navigatie systeem
-
Cruise control
-
Airco in cabine
-
Onderweg 220V
-
Winterbanden -
Isofix bevestiging -
Kookset
-
Servies
-
Barbecue Set -
Buitentafel
-
Buitenstoelen
-
Parasol -
Voortent -
Luifel
-
Serviceluik
-
Camping stekker
-
TV -
Schotelantenne -
Zonnepanelen
-
Generator -
Airco in campergedeelte
Huisregels
> In principe ophalen op zaterdagmiddag 15.00 en terugbrengen op zaterdagmorgen 11.00 uur. Afwijkende dagen en tijden (indien mogelijk) in overleg.
> In het hoogseizoen (juli en augustus) is de minimale huurperiode 3 weken, in overleg is een kortere periode mogelijk (bijvoorbeeld als een tussenliggende periode nog vrij is).
In het middenseizoen (mei, juni, september) geldt een minimale huurperiode van 1 week.
In het laagseizoen (oktober t/m april) geldt een minimale huurperiode van 1 week.
> Schoonmaakkosten: er worden normaliter géén schoonmaakkosten gerekend. Wij geven de camper schoon mee van binnen en van buiten en verwachten hem weer net zo schoon terug. Komt de camper niet schoon terug, dan wordt er een bedrag in rekening gebracht tot €75 voor schoonmaken van de buitenkant en/of tot €75 voor schoonmaken van de binnenkant.
> Wij verwelkomen kinderen in de camper. Super leuk om met je gezin in een camper te reizen. Zo doen wij het zelf ook met onze dochter en zoon. Wel vragen wij of de bediening van verduisteringsgordijnen, vensters, koelkast en instaptrapje aan de volwassenen wordt overgelaten omdat deze dingen best wel kwetsbaar zijn en de kans groot is dat ze stuk gaan.
Verzekering
WA + All risk
Europa
Vervangend vervoer, Vervangende camper inbegrepen en Pechhulp service
De borg voor dit kampeermiddel bedraagt €1.500. De borg wordt na de huurperiode aan je teruggestort.
4 Beoordelingen
De kinderen sliepen boven en wij sliepen beneden. We hebben 3 weken prima geslapen! Arjen stond altijd klaar voor onze vragen.
Ik kan het van harte aanraden!

