Comfort en gemak!
Pilote Reference Premium |
Schagen, Noord-Holland, Nederland
Over de eigenaar
Eigenschappen
- Lengte:
- 7.2 m
- Breedte:
- 2.3 m
- Hoogte:
- 3.15 m
- Bouwjaar:
- 2010
- Leeg gewicht:
- 2965 kg
- Max. gewicht camper:
- 3500 kg
- Inbegrepen km's/week:
- 2000 km
- Motor:
- Ducato 2.3 multijet
- Brandstof:
- Diesel
- Transmissie:
- Handgeschakeld
- Rijbewijs:
- B
- Slaapplaatsen:
- 2
- Zitplaatsen:
- 4
- Gordels:
- 4
- Zitplaatsen tijdens het rijden:
- 4
Beschrijving
Onze droomcamper heeft werkelijk (bijna) alles erop en eraan.
Deze camper is ondanks zijn lengte van 7.20 m wendbaar en comfortabel (luchtvering) en is van alle gemakken voorzien. De comfortabele bedden (80 x 190/200 cm) met verstelbare lattenbodem zorgen voor een goede nachtrust. De airco in het woongedeelte voorkomt dat je badend in het zweet wakker wordt. Plakkerig geworden in de zon? Dan kan je in de badruimte een verfrissende douche nemen.
Voor een ontbijt met vers afgebakken broodjes is een grote oven (met grill) aanwezig. Uiteraard kunnen hierin ook pizza’s en ovenschotels worden bereid terwijl jezelf lekker buiten zit. Overigens is er ook een buitenaansluiting aanwezig voor een kooktoestel op gas. Voor de echte hobbykok is een 4-pits gasstel voorhanden. De camper is voorzien van een LPG-gastank (27 l) die je eenvoudig aan de pomp kunt vullen. Voor reizen naar Noorwegen is ook een Noorse gasfles beschikbaar.
In de grote (automatische) koelkast met aparte vriezer kan je aardig wat etenswaren kwijt, zodat je langere tijd buiten de bewoonde wereld kunt verblijven. Heb je een prachtig mooi plekje in de natuur gevonden? Geniet er dan met volle teugen van, want met deze camper voorzien van zonnepanelen ben je zelfvoorzienend! Met behulp van een omvormer (aangesloten op de huishoudaccu) heb je altijd 220 V stroom voor het zetten van koffie of thee, opladen van telefoon, tablet, camera e.d.
De ruime garage (220 x 95 x 100 cm) biedt voldoende bergruimte voor grotere spullen.
Voor entertainment is een TV/DVD-speler aanwezig. Het zenderpakket van Joyne Travel Lite is in de huurprijs begrepen.
Voorzieningen
-
Toilet
-
Keukenblok
-
Douche
-
Warm water
-
Geschikt voor lange mensen -
Verwarming
-
Rondzit -
Treinzit -
L-zit -
Dinette
-
2 Slaapplaatsen (2 aparte bedden)
Huisregels
De camper wordt aan de huurder van buiten en binnen schoon afgeleverd, volle brandstoftank, lege vuilwatertank; halfvolle schoonwatertank; lege en schone toiletcassette. De camper dient door de huurder in dezelfde staat te worden teruggebracht als waarin huurder de camper van verhuurder heeft ontvangen. Alleen de buitenzijde mag vuil worden terug gebracht, deze maken wij het liefst zelf schoon. Desgewenst kunnen wij de camper voor u schoonmaken voor € 75,--. U kunt dan zo vanuit de camper in uw auto stappen.
Verzekering
WA + All risk
Europa
Vervangend vervoer, Vervangende camper inbegrepen, Verblijfskosten bij reparatie, Vervoerskosten naar garage en vervangend verblijf en Pechhulp service
De borg voor dit kampeermiddel bedraagt €1.000. De borg wordt na de huurperiode aan je teruggestort.
4 Beoordelingen
Wij danken Gerard en zijn vrouw voor het vertrouwen en wensen iedereen die met deze camper op pad gaat een heel zorgeloze vakantie toe. Leonard en Ingrid